SİZLERLE BERABER
GÜVEN DOLU 23. YILI GERİDE BIRAKTIK.


Gerçek Sesler Dünyasına Hoşgeldiniz..


1990 yılında temelleri atılan ve sektöre adım atan Taksim İşitme Merkezi, 1995 yılında Taksim İşitme Cihazları İth.İhr.Ve Pazarlama A.Ş. ünvanı ile kurumsal kimliğine kavuşmuş ve yıllardır güven ve kalitenin aranan ismi olmuştur.

Taksim İşitme Cihazları İth. İhr. Paz. A.Ş. işitme kaybı ve sorunu olan bireylere satış öncesi, satış sırası ve satış sonrası düzeylerinde teknolojinin son aşamasındaki ürünleriyle ve kaliteli personeliyle hizmet veren bir şirkettir.

Şirketimiz, Almanya’da 1957 yılında kurulmuş olan, araştırma ve geliştirmede devamlılık, kalitede sürekli artış ve fayda/maliyet optimizasyonu ilkelerine sadakatle bağlı olan güncellenmiş ileri teknoloji ve yaratıcı fikirleri kullanarak üretimini sürdüren ve dünyanın 60 ülkesinde pazarlama ve satış ağı var olan Hansaton Akustik GmbH firmasının Türkiye ve Orta Doğu distribütörüdür.

Ayrıca şirketimiz Newsound marka İşitme cihazlarınında Türkiye distribütörlüğünü almış olup, kalitenin yanı sıra ekonomik çözümler arayan müşterilerimize alternatif olarak sunulmaktadır.

İşitme Cihazlarımız ; teknolojinin ulaştığı son noktada, bluetooth bağlantısı, medya aygıtlarıyla %100 uyumlu oluşu, open sistem kalıpları, pilsiz çalışan modelleri , üst üste aldığı yılın tasarım ödülleri , mükemmel dizaynları ve çarpıcı moda renkleri ile sizlere seçiminizde ve konforunuzda en mükemmeli yakalama fırsatı tanıyor.

Şirketimiz aşağıda sıralanan hizmetler ve ürünler konusunda 23 yıldır, güven ve kalite ilkesinden ödün vermeden sizlere ulaşmaktadır.

- Odyometrik ve Timpanometrik İşitme Testleri
- İşitme Cihazı Satış Ve Uygulaması
- Özel Kulak Kalıbı İmalatı
- Özel Kulak Tıkaçları İmalatı
- İşitme Cihazı Pilleri satışı
- İşitme Cihazı Aksesuarları Satışı
- İşitme Cihazı Temizlik ve Bakım Ürünleri Satışı
- Profesyonel İşitme Cihazı Teknik Servis Hizmeti
- Sessiz Kabin İmalatı ve Satışı
- Profesyonel İşitme Test Cihazları Satışı (Odyometri,Tympanometri,ABR, OAE vb..)
- Hastane,Kurum ve Kuruluşlara Komple Odyoloji Ünitesi Kurulması
- Fabrika Ve İşyeri Toplu Tarama Testleri

Tüm ürünlerimiz dünya üzerinde uzun yıllardır tercih edilen ve kaliteli markalardan seçilmiştir. Ayrıca bütün uygulamalarımızda işinin ehli profesyonel personeller görev yapmaktadır.

Türkiye genelinde özenle seçilmiş en az Taksim İşitme kadar sizi memnun edebilecek seçkin bayi ağımızda sizlere hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı’nın istemiş olduğu kriterlere sahiptir.

Ürünlerimiz TSE CE ISO 9001 TS 13485 TGA belgelidir.

TİTUBB Ulusal Bilgi Bankası onaylıdır.

Tüm işitme cihazlarımız 2 yıl garantilidir.

Şirketimiz sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış olup, İşitme Cihazı Satış Ve Uygulama merkezlerimiz siz değerli müşterilerimizin konforu ve kaliteli hizmete ulaşması için en modern şekilde dizayn edilmiştir.