Şarj edilebilir pil teknolojisi

HANSATON AQ – farkı dene ve hisset.

Sesleri anlaşılır şekilde duyun. AQ taşınabilir ve bağımsızdır. HANSATON AQ sizin için ,işitme sistemi ile aktif ve rahat bir hayat ve ihtiyacınız olan konforu sağlar.

AQ sarj istasyonu, AQ isitme sisteminizle birliktedir ve ihtiyacınız olduğunda ,örneğin gece yanınızdadır.En modern elektronik işitme sistemi olan AQ şarjı ve tüm süreci denetleme sistemini içerir. Şarj durumunu kutusundaki servis ekranında görüntüler.

Konfor ve bakım bir arada: enerji ihtiyaci, işlevselliği ,AQ sarj istasyonundan dikkatlice kontrol edilir. Ayrica, isitme sistemleri bu istasyonda ısıtılır ve hafifçe kurutulur. Kısacası işitme sisteminizi nemden korur. Nem,pahali tamir masraflarının,en sık rastlanan etkenidir. Ayrıca işitme aletiniz arızalandıysa ve servis ihtiyacı varsa ekranında uyarıcı mesaj gösterilir.

AQ işitme sisteminiz ile boş zamanlarınızda,spor yaparken ya da kültürel aktivitelerinizde,çalişma sırasında, iş gezileri veya tatilde - hemen hemen dünyanin her yerinde,tüm gün ve yıl boyunca mobil ve bağimsızsınız. Çünkü AQ sarj istasyonu tüm yaygın güç kaynağı voltajlarını tanır ve bunlara otomatik olarak kendini adapte edebilir.

Artik asla pilleri degistirmenize gerek yok. AQ isitme sistemi:Tek kullanımlık pıller yerine sarj edilebilir pil kullanımına sahip olup, istenmeyen sürprizlere ve çevreye karsı kendinizi korumanızı sağlar.