HADEO TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

KURUTMA ÜRÜNLERİ


 

HADEO AİRBALL:
Kulak arkası işitme cihazlarının açık tüplerini ve kulak kalıplarının temizleme işleminden sonra içlerinde kalan sıvının dışarı atılmasında kullanılmaktadır. Hadeo airball ile çok kısa sürede kalıpların içinde kalan sıvı dışarı atılır.

HADEO DRY CUP

Hadeo dry cup lar kulak arkası ve kanal içi cihazlarınız için geliştirilmiştir. İşitme cihazınızı hijyenik bir ortamda kurutmak ve nemsiz bir şekilde  sabah tekrar almak istiyorsanız  tam anlamıyla sizin içindir. Sadece taksim işitme den temin edebilirsiniz.


HADEO DRY BOX

Dry Box bir elektronik sistem olup kulak arkası ve kanal içi cihazlar için üretilmiştir. Kullanımı çok kolaydır sadece cihazınızı dry box ın içine koymanız ve sabah tekrar almanız yeterli olacaktır.


HADEO DRY CAPS

Hadeo kurutma kapsülleri kulak arkası işitme cihazlarının nemini almada ve kurutulmasında kullanılmaktadır. Bir kutuda 6 adet kurutma kapsülü bulunmaktadır. 1 adet kapsülü alın ( kapsülü açmayın) işitme cihazınızın pillerini çıkartın ve işitme cihazınızı bu kapsulle birlikte HADEO KURUTMA KUTUSU ve HADEO KURUTMA TORBASI  na koyun 1 adet kapsül rengi kavuniçine dönene kadar kullanılmaktadır.


ULTRASONIC CLEANER

Artık evinizde de profesyonel bir temizlik yapabilirsiniz. Bu özel kulak kalıbı temizleyicisi ve
 Kurutucusu ile ultrasonic dalgalar yardımıyla hijyenik ve yumuşak bir temizlik sağlanır.

 

TEMZİLEME EKİPMANLARI


HADEO CLEANING AKSESUARLARI

Hansaton işitme cihazınızı en iyi şekilde korumak ve uzun ömürlü kullanıma sunmak için bu ürünler Hasanton tarafından sizler için geliştirildi. Bütün bu özel ürünleri taksim İşitme de bulabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde işitme cihazınızı uzun süre kullanabilir  ve işitme cihazınızdan daha fazla fayda sağlayabilirsiniz.


HADEO CLEANING TABS

Bir paket 40 adet tablet içerir. Kulak arkası işitme cihazlarının kalıplarını temizlemek için temizleme kutusu içinde temizleme sıvı ile birlikte kullanılır. Temizleme tabletlerinizi Taksim İşitme den temin edebilirsiniz.

 


HADEO CLEANING TISSUES

Bir pakette 30 adet temizleme mendili mevcuttur. Kısa sürede işitme cihazınızın etkili temizliği için kullanılır. Hafif nemlendirerek hassas bir temizlik sağlar. Temizleme mendili sayesinde işitme cihazınızın üstünde oluşan kir ve yağ tabakası ortadan kalkar. Kulak arkası ve kanal içi cihazlarda hijyenik temizlik sağlar.


HADEO CLEANING TISSIUE DISPANSER

Temizleme mendili kutusu sayesinde temizleme mendilinizi seyahatlerinizde yanınız da taşıyabilirsiniz. Bir kutu içinde 30 adet mendil vardır. Bu kutu sayesinde mendilleriniz sürekli temiz kalır. Yedek paket ile mendil kutunuzu uzun süreler kullanabilirsiniz


REFILL PACKAGE

Yedek temizleme mendili paketi. Her paket 30 adet temizleme mendili içerir ekonomiktir. Paketi doğa dostu olduğundan çevreye zarar vermez.


HADEO CLEANING LIQUID MIX CONCENTRATE

100 ml konsatre temizleme sıvısı içermektedir. Kulak arkası işitme cihazlarını kalıplarının temizliğinde kullanılmaktadır. 1:5 oranında sulandırılarak kullanılmaktadır.


HADEO CLEANING LIQUID SOFT

Kullanıma hazır temizleme sıvısı. 100 ml dir. Kulak arkası işitme cihazlarının kalıplarının temizlenmesinde kullanılmaktadır. Temizleme kutusunun içersine ¾ oranında liquid soft u dökün kulak kalıbınızı işitme cihazınızdan ayırın ve temizleme kutusunun içine atın. Kulak kalıbınız bu işlem sonrasında temiz bir şekilde tekrar kullanıma hazırdır.


CLEANING SPRAY

Kanal içi işitme cihazlarının temizliğinde kullanılmaktadır. Kanal içi işitme cihazınızı baş parmağınız ve işaret parmağınızın arasına alın ve diğer elinizle temizleme spreyinin tetiğine ucundaki fırça ıslanana kadar basın daha sonra dairesel hareketler ile işitme cihazınızın temizliğini gerçekleştirin. Temizleme spray leri 30 ml dir.


TEMİZLEME SETLERİ


LIQUID SOFT SET
1 adet kullanıma hazır temizleme sıvısı
1 adet temizleme kutusu
1 adet air ball


LIQUID MIX SET CONCENTRATE

1 adet konsantre temizleme sıvısı
1 adet temizleme kutusu
4 adet kurutma tableti
1 adet kurutma torbası
1 adet airball

 


LIQUID SOFT SET PLUS

1 adet kullanıma hazır temizleme sıvısı
1 adet temizleme kutusu
4 adet kurutma tableti
1 adet kurutma kutusu / kurutma kabı
1 adet airball