Sessiz Kabin
KBB Klinikleri, Hastanelerin Odyoloji üniteleri, Odyoloji Merkezleri gibi odyolojik testlerin yapıldığı yerlerde bu testlerin sağlıklı yapılabilmesi için Sessiz Kabin’e ihtiyaç vardır.

Firmamız uzun yıllardır seçkin hastane,klinik,odyoloji merkezi,kamu kurum ve kuruluşlarına Sessiz Metal kabin imal etmiş ve izalasyon ve sessizlik konusunda tecrübe edinmiştir.

Piyasada bulunan ve yurtdışından ithal olarak gelen birçok sessiz kabinden daha iyi sonuçlar veren, üretimi esnasında blok parça montaj tekniği kullanılması nedeniyle kolay kurulum ve sökme işlemi yapılan bir yapı içerisindedir.İstenilen ölçülerde tek veya çift cidarlı olarak üretilebilmektedir. Ayrıca isteğe göre ahşap kabinde üretilmektedir.

Sessiz Kabinlerimiz, kullanılacak olan Odyolojik Aletlerin bağlanılması için uygun alt yapıya sahiptir.Özel boya sistemi ile boyanmakta ve uzun ömürlü kullanım sunmaktadır.

Dilendiği takdirde kabinlerimiz montaj yapılan yerden talep edeceğiniz başka bir yere kısa sürede taşınıp yeniden kurulabilir.

Uzman kadromuz Sessiz Kabin imalatı ile ilgili talebinizin bizlere ulaşmasına müteakip çok kısa süre içerisinde üretim yapabilmektedir.